Olen viimasel ajal aru saanud, et niisama kodus olles vahest lihtsalt ei piisa.
Tuleb ka oma mõtted, tunded ja tegutsemised kirja panna.
Hakkasin tänasest koduste vahenditega (Hantlid) trenni tegema... jälle,
Otsustasin, et tahan veel ilusamaks muutuda, kui ma olen.
Tegelt on ju kõik inimesed juba sündides ilusad.
Kellel ilus keha, kellel hea iseloom.
Oluline on see, et oled rahul sellega, kes oled ja mida teed.
Soovitan ka teistel mingi hobi võtta kui veel ei ole.
Aitab lõõgastuda.
Tervitades
Senor Soosalu
Vähesega palju
Wednesday, January 14, 2015
Monday, February 20, 2012
Varjusõdalased part 2 (Sci-Fi Horror)
Oli hommik, kell oli saanud 12.
Öösel.
Pidevalt hiilival sammul asusin lähemale maja poole, kus see olid kaks inimest, kaks tavalist kodanikku.
Minu isand käskis nad minul tappa.Lihtsalt üks vanem naisterahvas ja üks keskeas mees, toas.
Peas keerlesid mõtted, miks ja kelle vastu nad midagi teinud olid.
Kuid minu iseloom sai endast võitu, võtsin seljast enda ammu ja jäin ootama heki taha.
Varsti lahku daam köögist ja läks magamistuppa, seda järeldasin varjude liikumisest seinal ja tulede kustumisest.
Nüüd oli minu aeg tegutseda.
Avasin vaikselt akna, kuhu olin enne ühe väikese asja vahele jätnud, et aken ei sulguks.Sisenesin ruumi ja istusin naise kõrvale, lugesin oma palve ja
Korraga avati uks.
Öösel.
Pidevalt hiilival sammul asusin lähemale maja poole, kus see olid kaks inimest, kaks tavalist kodanikku.
Minu isand käskis nad minul tappa.Lihtsalt üks vanem naisterahvas ja üks keskeas mees, toas.
Peas keerlesid mõtted, miks ja kelle vastu nad midagi teinud olid.
Kuid minu iseloom sai endast võitu, võtsin seljast enda ammu ja jäin ootama heki taha.
Varsti lahku daam köögist ja läks magamistuppa, seda järeldasin varjude liikumisest seinal ja tulede kustumisest.
Nüüd oli minu aeg tegutseda.
Avasin vaikselt akna, kuhu olin enne ühe väikese asja vahele jätnud, et aken ei sulguks.Sisenesin ruumi ja istusin naise kõrvale, lugesin oma palve ja
Korraga avati uks.
Tuesday, January 31, 2012
Mattiase luulevaramu.
Talv
Külm on õues,
Jah tõesti külm on
Õues kuri.
Lumi laialt naeratab
Mõtled millal sulab ta?
Enne tuleb väljas vist meil juuni.
Ilmaonud ütlevad -30 väljas meil,
ohkan vaatan kraadiklaasi
Täitsa tõde taga on seal neil.
Lähed õue vaatad ringi
Ajast tekib igavik
Ootab, et see lõppeks ära
Külm, see vastik tigedik.
Talvel lumememme võiks ju
Ehitada üheskoos.
Miks nüüd?
Miks mitte enne?
Ilmataat on pahas tujus
Saadab meile külma hõlma alt
Ärge muretsege sõbrad
Varsti lööme talvel
Jalad alt
Mattias "Lux" Soosalu
Külm on õues,
Jah tõesti külm on
Õues kuri.
Lumi laialt naeratab
Mõtled millal sulab ta?
Enne tuleb väljas vist meil juuni.
Ilmaonud ütlevad -30 väljas meil,
ohkan vaatan kraadiklaasi
Täitsa tõde taga on seal neil.
Lähed õue vaatad ringi
Ajast tekib igavik
Ootab, et see lõppeks ära
Külm, see vastik tigedik.
Talvel lumememme võiks ju
Ehitada üheskoos.
Miks nüüd?
Miks mitte enne?
Ilmataat on pahas tujus
Saadab meile külma hõlma alt
Ärge muretsege sõbrad
Varsti lööme talvel
Jalad alt
Mattias "Lux" Soosalu
Luulevõistlus
Tervist.
Korraldan siis oma luulevõistluse, et natuke vürtsi lisada luulelembeliste eludesse.
Reeglid: Luuletus võib koosneda minimaalselt 8 reast(reas sõnade arv pole piiratud).
Teema on vaba, kirjutage millest hing ihaldab, kõik luuletused vaadatakse läbi ja hinnatakse.
Võtke julgelt osa siin on teie võimalus.
Võistlustöid saab saata Mattias.Soosalu92@gmail.com, kirjeldusse lisage oma nimi või luuletajanimi.
Tähtaeg- 1 Märts 2012.
Meeldivat kirjutamist soovides
Mattias
Korraldan siis oma luulevõistluse, et natuke vürtsi lisada luulelembeliste eludesse.
Reeglid: Luuletus võib koosneda minimaalselt 8 reast(reas sõnade arv pole piiratud).
Teema on vaba, kirjutage millest hing ihaldab, kõik luuletused vaadatakse läbi ja hinnatakse.
Võtke julgelt osa siin on teie võimalus.
Võistlustöid saab saata Mattias.Soosalu92@gmail.com, kirjeldusse lisage oma nimi või luuletajanimi.
Tähtaeg- 1 Märts 2012.
Meeldivat kirjutamist soovides
Mattias
Friday, December 16, 2011
Varjusõdalased.
Kell oli 3 hommikul, kui ühe maniakaalse äratuskella tirina peale üles ärkasin.Pidin peaaegu vanduma hakkama, sest keegi jube vaimukas persoon oli selle mulle meeldivalt vara tirisema pannud.Läksin alla korrusele vetsu.
Kuid vetsus juba oli keegi.Keegi võõras.Ta väitis et, meil on kiire ja me peame minema. Kuhu?
Ta ei söandanud öelda.Andis mulle ainult ühe musta kapuutsiga manti, mis oli väga pikk ja varjas terve mu keha ja näo, ma läksin koos tundmatuga otse õue, seljas ainult see kuub.
Mees andis mulle relva.
Ja sellest ajast peale polnud mu elu enam kunagi see mis ta enne oli.
Kuid vetsus juba oli keegi.Keegi võõras.Ta väitis et, meil on kiire ja me peame minema. Kuhu?
Ta ei söandanud öelda.Andis mulle ainult ühe musta kapuutsiga manti, mis oli väga pikk ja varjas terve mu keha ja näo, ma läksin koos tundmatuga otse õue, seljas ainult see kuub.
Mees andis mulle relva.
Ja sellest ajast peale polnud mu elu enam kunagi see mis ta enne oli.
Päeva kokkuvõte 17/12/2011
Koolis oli vähe tunde ja suutsin õigel ajal üles ärgata.
Koju minnes igavuspisik sees.
Sõin ära paki pelmeene ja terve paki estrellasid ja 1 BARNI
Wow life is good.
Koju minnes igavuspisik sees.
Sõin ära paki pelmeene ja terve paki estrellasid ja 1 BARNI
Wow life is good.
Luulekogu part 1
Mõtlesin et lisan siia esimese nö glimpse of future.Samuti luban iga päev blogida.
Tuul
Tuul
Üksi, seina juures
Varitseb
Vaikselt
Nagu kuri hunt.
Kuid ei hammusta
Kuna on viisakas.
Tuul
Kuri iseenda üle
vihane ja vilistab
On täna tujukas meil.
Tuul
Sahiseb ja müriseb
su üle
Kuid ei kahjusta
Sind.
Jäädavalt su mõtetele
Tuulekene sahistab.
Tuul
Tuul
Üksi, seina juures
Varitseb
Vaikselt
Nagu kuri hunt.
Kuid ei hammusta
Kuna on viisakas.
Tuul
Kuri iseenda üle
vihane ja vilistab
On täna tujukas meil.
Tuul
Sahiseb ja müriseb
su üle
Kuid ei kahjusta
Sind.
Jäädavalt su mõtetele
Tuulekene sahistab.
Subscribe to:
Posts (Atom)