Tuesday, January 31, 2012

Mattiase luulevaramu.

Talv

Külm on õues,
Jah tõesti külm on
Õues kuri.

Lumi laialt naeratab
Mõtled millal sulab ta?

Enne tuleb väljas vist meil juuni.



Ilmaonud ütlevad -30 väljas meil,
ohkan vaatan kraadiklaasi
Täitsa tõde taga on seal neil.

Lähed õue vaatad ringi
Ajast tekib igavik
Ootab, et see lõppeks ära
Külm, see vastik tigedik.

Talvel lumememme võiks ju
Ehitada üheskoos.
Miks nüüd?
Miks mitte enne?

Ilmataat on pahas tujus
Saadab meile külma hõlma alt
Ärge muretsege sõbrad
Varsti lööme talvel
Jalad alt


Mattias "Lux" Soosalu

No comments:

Post a Comment