Olen viimasel ajal aru saanud, et niisama kodus olles vahest lihtsalt ei piisa.
Tuleb ka oma mõtted, tunded ja tegutsemised kirja panna.
Hakkasin tänasest koduste vahenditega (Hantlid) trenni tegema... jälle,
Otsustasin, et tahan veel ilusamaks muutuda, kui ma olen.
Tegelt on ju kõik inimesed juba sündides ilusad.
Kellel ilus keha, kellel hea iseloom.
Oluline on see, et oled rahul sellega, kes oled ja mida teed.
Soovitan ka teistel mingi hobi võtta kui veel ei ole.
Aitab lõõgastuda.
Tervitades
Senor Soosalu