Friday, December 16, 2011

Luulekogu part 1

Mõtlesin et lisan siia esimese nö glimpse of future.Samuti luban iga päev blogida.

Tuul


Tuul
Üksi, seina juures
Varitseb
Vaikselt
Nagu kuri hunt.

Kuid ei hammusta
Kuna on viisakas.

Tuul
Kuri iseenda üle
vihane ja vilistab
On täna tujukas meil.

Tuul
Sahiseb ja müriseb
su üle
Kuid ei kahjusta
Sind.

Jäädavalt su mõtetele
Tuulekene sahistab.

No comments:

Post a Comment